Milá Dano,

Vaše kamarádka Silvie se rozhodla, že Vám k narozeninám dá mou fotografii. Musím se přiznat, že mi to udělalo velkou radost a můžu jen doufat, že z ní budete mít ještě větší radost Vy. Bohužel Vám fotku nemohla předat v den narozenin (což je tedy asi dnes, ve čtvrtek) a na vině jsem já. V době, kdy Silvie fotku koupila, jsem nebyl v Čr a když jsem se včera vrátil, tak se ukázalo, že ji vlastně ani nemám doma a nestihnu do Vašich narozenin vyrobit nový print. Za to se moc omlouvám a doufám, že se nezlobíte. Prý ráda cestujete obytňákem, možná proto Silvie vybrala tuhle fotku. Přeju Vám vše nejlepší k narozeninám, spoustu úžasných cest a hlavně zdraví.

Fotografii dodám co nejříve…

AK

Děda Eda je jeden z mých dvou dědů. Pracoval v Kovoně, stříkal auta, oral sousedům pole, choval krávy a ovce. Teď, na stará kolena, má aspoň ty slepice a králíky. Míval zeleného žigulíka a s prvním karavanem dojeli až do Jugoslávie. Tenhle už je druhý nebo třetí v pořadí. Všechny je vždycky postavil sám.  Ze souboru Zase doma

Děda Eda je jeden z mých dvou dědů. Pracoval v Kovoně, stříkal auta, oral sousedům pole, choval krávy a ovce. Teď, na stará kolena, má aspoň ty slepice a králíky. Míval zeleného žigulíka a s prvním karavanem dojeli až do Jugoslávie. Tenhle už je druhý nebo třetí v pořadí. Všechny je vždycky postavil sám.

Ze souboru Zase doma